O FIRMIE

PGN NIERUCHOMOŚCI to na dzień dzisiejszy biura nieruchomości w Kamieniu Pomorskim, Gryficach oraz Pobierowie.
Firmę prowadzą licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami.
Wieloletnie doświadczenie zdobywane od 1997 roku poparte setkami przeprowadzonych transakcji oraz innowacyjne rozwiązania marketingowe dowodzą że jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką z branży nieruchomości w powiecie kamieńskim oraz gryfickim.

Każdy klient chcący sprzedać lub nabyć nieruchomość może liczyć na pełen wachlarz usług począwszy od doradztwa kredytowego, audytów energetycznych, usług geodezyjnych, aż po wycenę nieruchomości.

Kompleksowość obsługi obejmuje także przeprowadzanie tzw. transakcji wiązanych (sprzedaż i następnie kupno nieruchomości) oraz zamiana nieruchomości. Posiadamy doświadczenie w koordynacji tego procesu na terenie całej Polski.

Dla realizacji Państwa transakcji współpracujemy z wyselekcjonowanymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi,  oraz bankami udzielającymi kredytów hipotecznych.

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG
Zespół PGN Nieruchomości. 

Zdjęcie użytkownika PGN Nieruchomości.

                                                                                                                                                              

 

 

Treść oferty

Dane adresowe - do wiadomości biura

* Wypełnij wymagane pola

Zgłoszenie oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo. Nie powoduje także automatycznego umieszczenia wysłanej oferty na stronie internetowej.
Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.