Kontakt

Siedziba Firmy/ Gryfice
Gryfice, ul. Wysoka Brama 1/3 91 307 88 88info@otomorze.pl

Pośrednik-Licencjonowany Wiesława

Specjalista Rynku Nieruchomości
licencja: 17109

biuro@pgn.pl

tel.: 603 800 700

Bożena Rudnicka

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 17109

b.rudnicka@pgn.pl

tel.: 735 800 900

Przemysław Rudnicki

Doradca Rynku Nieruchomości

przemek@pgn.pl

tel.: 736 800 900

Lena Kamińska

Doradca Rynku Nieruchomości

lena@pgn.pl

tel.: 508 800 300

Oddział Kamień Pomorski
Kamień Pomorski, ul. Gryfitów 10 91 382 33 33

Pośrednik-Licencjonowany Damian

Specjalista Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

damian@pgn.pl

tel.: 603 700 800

Tomasz Majka

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

tomek@hanza.pl

tel.: 533 053 053

Piotr Godzwon

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

piotr@pgn.pl

tel.: 727 700 800

Katarzyna Malitowska

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

katarzyna@pgn.pl

tel.: 728 800 900

Oddział Pobierowo
Pobierowo, ul Wojska Polskiego 21 91 307 69 08

Iwona Zacharczuk

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

iwona@pgn.pl

tel.: 505 200 200

Oddział Oborniki
Oborniki, ul. Czarnkowska 5 61 307 99 99

Dariusz Grenda

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

biuro@avest.pl

tel.: 506 057 759

Napisz do nas





Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.