zobacz galerię

Pensjonaty i hotele na sprzedaż
Symbol: PGN304545
Miejscowość
POBIEROWO
Pow. całkowita
1 300 m2
Cena
8 999 000 zł

Proponujemy zakup komfortowego pensjonatu w Pobierowie, w odległości 300 m do plaży w linii prostej, drogowo 540 m. Nieruchomość zlokalizowana blisko centrum, lecz w odległości chroniącej przed hałasem i tłumem, w otulinie sosnowego lasu.

Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 505 200 200 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L
Budynek ma 1100 m2 powierzchni użytkowej.  Obiekt położony na działce o powierzchni 1670 m2 .
Część hotelarska obejmuje 35 numerów, w tym 1 apartament i 2 studia.
W obiekcie jest też część gastronomiczna, z zapleczem kuchennym i magazynowym, przystosowana do wydania posiłków dla 100 osób.
Dla gości pensjonatu dostępny jest basen kryty o wymiarach 4 x 10 m i 1,4 głębokości. W części basenowej jest miejsce na zainstalowanie jacuzzi. Na zapleczu basenu (prysznice, przebieralnie, toalety) jest sauna sucha i miejsce (dwa pomieszczenia), na urządzenie np. groty solnej i łaźni tureckiej. 
Jest też miejsce na gabinet kosmetyczny i odnowę biologiczną, spełniające warunki Sanepidu. Na zewnątrz miejsce do urządzenia drink baru. Na terenie obiektu sztuczna plaża, plac zabaw, miejsca do grillowania oraz miejsca do gry w bilard.
Na terenie posesji można zaparkować ok 20 samochodów. Dla większej ilości pojazdów można wykupić tzw. przydomowe miejsca parkingowe.
Pensjonat działający, o wybudowanej marce i renomie z rzeszą stałych klientów.
Istnieje możliwość zakupu z pełnym wyposażeniem.


Więcej informacji na temat tej oferty, oraz wielu innych, uzyskasz dzwoniąc na numer 505 200 200.

$$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$

Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Cena cena w innych walutach
8 999 000 PLN
Cena za m2
7 307, 69 PLN
Miejscowość
POBIEROWO
Rodzaj lokalu użytkowego
HOTELOWY, GASTRONOMICZNY
Typ lokalu/umiejscowienie
BUDYNEK WOLNOSTOJĄCY
Rodzaj budynku
DOM, KOMPLEKS MIESZKAŃ
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
35

mapa

 
 

Iwona Zacharczuk

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

iwona@pgn.pl
505 200 200