zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN305687
Miejscowość
Buniewice
Pow. działki
1 000 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Cena
150 000 zł
Przedmiotem oferty jest  pięknie położona działka budowlana na Wyspie Chrząszczewskiej 10 km od plaży  z wydanymi Warunkami Zabudowy  dla wolnostojącego domu mieszkalnego z garażem. 
Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 728 800 900
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura: P G N . P L


Działka położona w kompleksie działek budowlanych o powierzchni 1000 m ² (prostokąt o wymiarach 20  m x 50m ). Droga dojazdowa na dzień dzisiejszy to droga gruntowa. 
Działka jest położona w kompleksie nieruchomości o charakterze zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej i posiada dostęp do drogi publicznej. 
Plan zagospodarowania działki zakłada: Działka posiada WZ (zabudowa jednorodzinna  dwukondygnacyjna wraz z garażem, wysokość zabudowy to dwie kondygnacje, do 11 m przy kalenicy, maksymalna zabudowa 50% powierzchni),

Cena do negocjacji - kontakt 728 800 900
$$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$
Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości.
Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
150 000 PLN
Miejscowość
Buniewice
Pow. działki
1 000, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Wodomierz

mapa

 
 

Katarzyna Malitowska

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

katarzyna@pgn.pl
728 800 900