zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN305786
Miejscowość
POGORZELICA OKOLICA
Pow. działki
641 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Cena
469 900 zł
Oferujemy działkę budowlaną z odległości dwóch kilometrów od morza w Pogorzelicy i 600 od jeziora Liwia Łuża.
Działka o powierzchni 640 m2, w pełni ogrodzona, z licznikiem prądu (jest tzw. siła), własnym ujęciem wody i szambem.

Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 505 200 200 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L
Na działce jest domek holenderski, w bardzo dobrym stanie. W domku znajduje się salon, kuchnia, łazienka, trzy sypialnie, korytarzyk i schowek z piecem gazowym dwufunkcyjnym. Domek jest ogrzewany. Do tego celu służą kaloryfery z termostatami lub/i kominek gazowy (na zdjęciach pod telewizorem). Piekarnik w kuchence gazowej jest również gazowy, dwukomorowy. Nietypowym, ale bardzo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość podłączenia dwóch butli gazowych równolegle, co daje komfort łatwego przełączenia na drugą butlę i spokojnego uzupełnienia gazu w pierwszej.
Z salonu, z panoramicznego okna jest widok na jezioro Liwia Łuża. W domku jest zamontowany system alarmowy, który reaguje na ingerencję w ogrodzenie. Na oknach i drzwiach są zamontowaane zewnętrzne rolety.
Do kompleksu działek ma być doprowadzona sieć wodociągowa. To będzie koszt ok. 15 tys. zł, który zostanie dodany do ceny działki, lub pozostanie jako zobowiązanie do zapłaty.

Działka jest objęta MPZP (Uchwała XXVI/179/2005 z dnia 2005-06-29 obszar )11MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, do 24% powierzchni zabudowy.
Możliwa jest zamiana na mieszkanie w Kołobrzegu.

Masz pytania ? Zadzwoń na numer 505 200 200. Chętnie udzielę informacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
469 900 PLN
Miejscowość
POGORZELICA OKOLICA
Pow. działki
641, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
STUDNIA
Wodomierz
1

mapa

 
 

Iwona Zacharczuk

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

iwona@pgn.pl
505 200 200