zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN305825
Miejscowość
WRZOSOWO
Pow. działki
1 075 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Cena
1 250 000 zł

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, zagospodarowaną działkę zlokalizowaną w pasie nadmorskim, w odległości 2,5 km od morza.
Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 785 400 900 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L

Nieruchomość stanowi pięknie zagospodarowana działka w kształcie prostokąta o wymiarach 21 x 53 m. 
Na działce aktualnie znajdują się liczne nasadzenia oraz 6 domków letniskowych (każdy o pow. 24 m2, z tarasami o pow. 8 m2, rok budowy 2014), które są całkowicie wyposażone oraz w pełni przystosowane do wynajmu dla turystów.
Domki są utrzymane w bardzo dobrym stanie (na zewnątrz oraz w środku).
Wynajmowane są w każdy sezon letni (maj - wrzesień), co świadczy o sukcesywnym eksploatowaniu nieruchomości oraz o gwarancji pewnego biznesu sezonowego.
Dodatkowo na działce postawiony jest również domek holenderski, wiata na rowery, a także mały "blaszak" na narzędzia gospodarcze. Na posesji znajduje się również mały plac zabaw. Nieruchomość w całości dostosowana jest pod wynajem turystyczny.
Działka jest całkowicie uzbrojona - w wodę (miejska + własne ujęcie), prąd oraz szambo. Istnieje również możliwość przyłącza gazowego, który znajduje się w drodze - wystarczy wtedy wystąpić o warunki przyłączeniowe do gazownictwa.
Cała nieruchomość jest monitorowana i objęta nowoczesnym systemem alarmowym. Teren jest ogrodzony i bardzo zadbany. 

Sąsiedztwo stanowią wolnostojące domy jednorodzinne oraz obiekty rekreacyjne (domki letniskowe).
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który zezwala na budowę mieszkalno - pensjonatową.
Kupując nieruchomość mają Państwo tzw. "gotowy biznes" - nie wymagany jest dodatkowy nakład finansowy, na działce są wszystkie niezbędne przyłącza, nie wymagane jest dodatkowe uzyskiwanie warunków lub pozwoleń (jedynie na potrzeby innego przeznaczenia działki niż cele rekreacyjne). 


W celu prezentacji nieruchomości oraz omówienia szczegółów zapraszam do kontaktu - 785 400 900.
$$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$
Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości.
Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
1 250 000 PLN
Cena za m2
1 162, 79 PLN
Miejscowość
WRZOSOWO
Pow. działki
1 075, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz
1

mapa

 
 

Oriana Czerwińska

licencja: 7212

oriana@pgn.pl
785 400 900