zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN305835
Miejscowość
TRZEBIATÓW
Pow. działki
5 011 m2
Rodzaj działki
INWESTYCYJNA
Cena
450 000 zł

Ofertą sprzedaży jest działka z linią brzegową w Trzebiatowie.
Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 727 200 700
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P LNieruchomość o powierzchni 5011 m2
Media w drodze.
funkcja terenu: a) tereny zieleni parkowej i bulwaru spacerowego nad Regą, b) dopuszczalna lokalizacja plenerowych urządzeń sportowych i rekreacyjnych, c) na terenie wydzielenia wewnętrznego ZP.04/1 dopuszczalna lokalizacja parkowego pawilonu gastronomicznego, d) do czasu zagospodarowania terenu w sposób zgodny z ustaleniami planu dopuszcza się wyłącznie utrzymanie terenu w formie ogólnodostępnego terenu zieleni parkowej;  2) zasady zabudowy i zagospodarowania terenu : a) zabudowa wolnostojąca w formie pawilonu parkowego, b) dopuszczalna powierzchnia zabudowy do 60 m2 , c) dopuszczalna wysokość zabudowy do 1 kondygnacji, lecz nie więcej niż do 5.5 m, d) dach o pochyleniu połaci do 300 , e) materiały ścian: stal, drewno, szkło,

Działka znajduję się w okolicy obwodnicy prowadzącej do nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. 

8 km od morza. 
 

Zapraszam na prezentację. 
Telefon: 727 200 700
Zapraszam do naszego biura w Gryficach, ul. Wysoka Brama 1( obok Sądu Rejonowego ).   
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
450 000 PLN
Miejscowość
TRZEBIATÓW
Pow. działki
5 011, 00 m2
Rodzaj działki
INWESTYCYJNA, BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz
1

mapa

 
 

Kinga Mazurek

Doradca rynku nieruchomości
licencja: 17109

kinga@pgn.pl
727 200 700