zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN305862
Miejscowość
WOLIN
Pow. działki
571 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Cena
175 000 zł

Przedmiotem oferty jest  pięknie położona i uzbrojona działka budowlana w Wolinie z możliwością wybudowania domu jednorodzinnego. 
Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 505 200 200
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura: P G N . P L


Działka położona w kompleksie działek budowlanych o powierzchni 571m ² ( trapez o wymiarach 14  m x 46m ) w kształcie trapezu uzbrojona i umożliwiająca szybką budowę domu jednorodzinnego. Dogodny dojazd do znanych nadmorskich kurortów  zapewnia sąsiedztwo drogi  S3 prowadzącej do Świnoujścia i znajdująca się niedaleko stacja kolejowa. . 
Działka jest położona w kompleksie nieruchomości o charakterze jednorodzinnym i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Wszystkie przyłącza do sieci wodno-kanalizacyjnej i energetycznej znajdują się w drodze przy granicy nieruchomości. 

Cena do negocjacji - kontakt 505 200 200
$$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$
Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości.
Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
175 000 PLN
Miejscowość
WOLIN
Pow. działki
571, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz
1

mapa

 
 

Iwona Zacharczuk

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

iwona@pgn.pl
505 200 200