zobacz galerię

Pensjonaty i hotele na sprzedaż
Symbol: PGN53376
Miejscowość
NIECHORZE OKOLICA
Pow. całkowita
296 m2
Liczba pomieszczeń
12
Piętro
1
Cena
549 000 zł

Na sprzedaż nieruchomość o charakterze mieszkalno-pensjonatowym położona w odległości 9 km od Niechorza. Marzysz o tym żeby mieszkać nad morzem i jednocześnie prowadzić pensjonat? Mamy propozycje dla Ciebie. Klucze do nieruchomości znajdują się w Naszym biurze. Oglądanie prosimy uzgadniać telefonicznie pod numerem 5O8 8OO 3OO. Budynek o pow. użytkowej 296 m kw posadowiony jest na działce 5000 m kw. Docelowo pensjonat będzie mógł pomieścić 25 - 30 gości. Na działce jest możliwość postawienia domków letniskowych. Budynek składa się z dwóch kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Piwnica to pięć pomieszczeń (18m2) i dwie łazienki (5m2). Parter to pokój (18 m2) z łazienką oraz obszerny trzy pokojowy apartament z łazienką. Poddasze to kuchnia dla gości, studio z łazienką, dwa apartamenty dwupoziomowe z łazienkami. Poddasze jest w końcowej fazie wykończeniowej. W pokojach położono panele, ściany wygładzono i pomalowano. Trwa wykańczanie łazienek (biały montaż, glazura + terakota). Wszystkie okna wymienione na nowe PCV, wkrótce zostaną zainstalowane drzwi wewnętrzne. Na parterze trwa równanie ścian. Piwnice w stanie widocznym na zdjęciach (możliwość adaptacji SPA z sauną i jacuzzi bądź też pokoi rekreacyjnych). Dom  zbudowany z cegły,  pokryty nową dachówką ceramiczną lakierowaną. Budynek jest ocieplony styropianem 10 cm oraz pokryty tynkiem strukturalnym kolorowym. W domu rozprowadzono instalację elektryczną oraz wody użytkowej. Wkrótce zostanie zainstalowany nowy piec gazowy Vaillant ze zbiornikiem na gaz płynny (2700 litrów). Na parterze we wszystkich pokojach zainstalowane rolety antywłamaniowe (elektryczne z tyłu domu). Cena uzależniona jest od aktualnego postępu prac wykończeniowych. 

Więcej informacji pod nr telefonu:  5O8 8OO 3OO
Zapraszam do Naszego biura w Gryficach, ul. Wysoka Brama 1 (obok Sądu Rejonowego).


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Cena cena w innych walutach
549 000 PLN
Cena za m2
1 854, 73 PLN
Miejscowość
NIECHORZE OKOLICA
Rodzaj lokalu użytkowego
HOTELOWY
Rodzaj budynku
DOM
Piętro
1
Liczba pomieszczeń
12
Źródło c.w.
INNE
Ogrzewanie
INNE
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Rodzaj kanalizacji
PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW
Typ kuchni
INNY
Liczba łazienek
8

mapa

 
 

Wiesława Caruk

Specjalista Rynku Nieruchomości
licencja: 17109

info@otomorze.pl
603 800 700

Nasze biuro posiada licencje państwowe nr. 7212 oraz 17109