zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN53665
Miejscowość
NIECHORZE
Pow. działki
750 m2
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Cena
104 700 zł

Oferujemy pięknie zagospodarowaną i urządzoną działkę rolno-rekreacyjną o powierzchni 750 m2​ w Niechorzu, w odległości 300 m do jeziora Liwia Łuża (rezerwat ptactwa).
Usytuowana na terenie kompleksu działkowego, znajdującego się praktycznie w samym centrum kurortu,  jednak w cichej spokojnej okolicy, w otoczeniu łąk.
Działka wyposażona została we własną studnię, szambo, pomieszczenie gospodarcze, mała piwniczka, toaleta.
Działka jest ogrodzona, obsadzona krzewami ozdobnymi (róże i inne kwiaty, sosny, tuje, koniki, brzozy), urządzone są skalniaki.
W cenę wchodzi domek holenderski z pełnym wyposażeniem,
 z ogrzewaniem, w bardzo dobrym stanie : salon z meblami (sofy, stół, meble, wykładzina) , kuchnia z meblami i sprzętami, łazienka (ubikacja, brodzik), pokoik (szafa i łóżka) i sypialnia (meble i łóżko małżeńskie), dwie zadbane i wyposażone przyczepy 4-osobowe, zadaszony taras o powierzchni 40 m2, agregat prądotwórczy. 
Nakłady na działkę wyniosły ok 140000 zł, nie licząc mnóstwa pracy i serca włożonego przez właścicieli, których okoliczności życiowe zmuszają do rozstania z ukochanym kawałkiem ziemi.

Na działkach nie ma prądu ponieważ  jest to teren NATURA 2000. Jak potrzeba można użyć agregatu prądotwórczego (wliczony w cenę). Sąsiedzi ostatniego lata zaopatrzyli się w panele słoneczne - koszt ok 2000 zł, i mówią, że ich zapotrzebowanie na prąd jest w ten sposób zaspokojone.
Przepiękny widok na latarnię i kwitnące latem i wiosną łąki, na tle których czasami "mknie" zabytkowa kolejka wąskotorowa.
Bardzo atrakcyjna oferta dla osób marzących o swoim zielonym miejscu na wypoczynek, również  w gronie rodziny lub znajomych, nie koniecznie w sercu zatłoczonego latem kurortu, jakim jest Niechorze.

Więcej informacji pod numerem 5O5 2OO 2OO


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
104 700 PLN
Cena za m2
139, 60 PLN
Miejscowość
NIECHORZE
Pow. działki
750, 00 m2
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
STUDNIA

mapa

 
 

Iwona Zacharczuk

Doradca Rynku Nieruchomości

iwona@otomorze.pl
505 200 200


Nasze biuro posiada licencje państwowe nr. 7212 oraz 17109