zobacz galerię

Mieszkanie na sprzedaż
Symbol: PGN53843
Miejscowość
TRZEBIATÓW
Pow. całkowita
69 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Cena
59 000 zł

Oferujemy Państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone w centrum Trzebiatowa. Klucze do nieruchomości znajdują się w Naszym biurze.
Oglądanie prosimy uzgadniać telefonicznie pod numerem 5O8 8OO 3OO. 
Dwupoziomowe mieszkanie położone jest w jednopiętrowym budynku z lat 30-tych. Lokal o powierzchni całkowitej 70 m2 ( użytkowej 51 m2) składa się: na pierwszym poziomie: kuchni (11m2), korytarza z klatką schodową (15m2), łazienki (3,5m2); na drugim poziomie czterech pokoi (13m2, 9m2, 3,5m2, 9m2) oraz korytarza (3,5m2). Dodatkowo nad drugim poziomem znajduję się strych (19,5m2). Ściany murowane, strop belkowy drewniany. Dach pokryty dachówką zakładkową, w tylnej części budynku papą. Podłogi cementowe i drewniane, obłożone wykładzinami z PCV, w łazience podłoga obłożona płytkami z terakoty. Stolarka drzwiowa drewniana płycinowa i drewniana poniemiecka. Na parterze stolarka okienna PCV, na piętrze drewniana poniemiecka.  Tynki wewnętrzne z gładzi gipsowej i z płyt kartonowo-gipsowych. Ściany w pomieszczeniach malowane, na części ścian w kuchni i łazience glazura. Mieszkanie nadaję się do gruntownego remontu. Mieszkanie BEZCZYNSZOWE. Wszystkie media płatne według opłat licznikowych. Za ogrzewanie odpowiedzialne są piece kaflowe, cieepła woda pochodzi z junkersa. Podatek od nieruchomości w granicach 150 PLN/rocznie. Przy zakupie nieruchomości bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku. 

Więcej informacji pod nr telefonu:  5O8 8OO 3OO
pgnpolska. pl

Zapraszam do Naszego biura w Gryficach, ul. Wysoka Brama 1 (obok Sądu Rejonowego).


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
59 000 PLN
Miejscowość
TRZEBIATÓW
Pow. całkowita
69, 00 m2
Cena za m2
855, 07 PLN
Piętro
1
Czynsz i inne opłaty stałe
1, 00 PLN
Rodzaj mieszkania
4-POKOJOWE
Forma własności
UŻYTKOWANIE WIECZYSTE
Opis budynku
Rok budowy
1910
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CEMENTOWA, PAPA
Standard mieszkania
Standard
DO REMONTU KAPIT.
Źródło c.w.
GAZOWY PRZEPŁYWOWY
Ogrzewanie
INNE
Stan instalacji
CZĘŚCIOWO WYMIENIONA
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Rodzaj okien
DREWNIANE, PLASTIKOWE
Pomieszczenia
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
1
Liczba sypialni
3
Ilość poziomów
2
Wysokość kondygnacji
250, 00 cm
Powierzchnia dodatkowa
Podpiwniczenie /piwnica
NIE PODPIWNICZONY
Liczba pięter
1

mapa

 
 

Wiesława Caruk

Specjalista Rynku Nieruchomości
licencja: 17109

info@otomorze.pl
603 800 700


Nasze biuro posiada licencje państwowe nr. 7212 oraz 17109