zobacz galerię

Lokal na wynajem
Symbol: PGN54013
Miejscowość
TRZEBIATÓW
Pow. całkowita
300 m2
Piętro
1
Cena
3 700 zł

Oferujemy Państwu na wynajem funkcjonującą piekarnię wraz z pełnym wyposażeniem. Obiekt znajduję się w powiecie gryfickim (dokładna lokalizacje podajemy w biurze). Obiekt ma pow. 300 m2 i posadowiony jest na działce ok. 500 m2. W jego skład wchodzą dwie kondygnacje. Pierwszy poziom to hala produkcyjna, smażalnia pączków, myjnia oraz dwa magazynki. Drugi to cukiernia, magazyn, biuro oraz zaplecze socjalne dla pracowników. Na wyposażeniu znajdują się: 3 piece o różnych wymiarach, komora garownicza, mieszarki, dzielarki, smażalnik pączków z komora garowniczą, 2 krajalnice do chleba, 3 ubijaczki, mieszałka cukrownicza, maszyna do mielenia. Miesięczny czynsz to 3900 PLN brutto plus opłaty za media. Dodatkowo istnieję możliwość wynajęcia witrynowego sklepu przy głównym ciągu komunikacyjny. (1500 PLN brutto). Obiekt może być wykorzystywany na dowolny rodzaj działalności (w tym produkcji wszelakiego typu). 

Więcej informacji pod nr telefonu:  5O8 8OO 3OO
Zapraszam do Naszego biura w Gryficach, ul. Wysoka Brama 1 (obok Sądu Rejonowego).


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
3 700 PLN
Cena za m2
12, 33 PLN
Miejscowość
TRZEBIATÓW
Rodzaj lokalu użytkowego
INNY, PRZEMYSŁOWY
Typ lokalu/umiejscowienie
LOKAL W ZABUDOWIE
Rodzaj budynku
ODDZIELNY OBIEKT
Piętro
1
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Pomieszczenia
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba WC
3
Media
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA

mapa

 
 

Wiesława Caruk

Specjalista Rynku Nieruchomości
licencja: 17109

info@otomorze.pl
603 800 700

Nasze biuro posiada licencje państwowe nr. 7212 oraz 17109