zobacz galerię

Dom na sprzedaż
Symbol: PGN55482
Miejscowość
POBIEROWO
Pow. całkowita
338 m2
Liczba pokoi
13
Pow. działki
570 m2
Cena
2 500 000 zł

Oferowany obiekt znajduje się 130 m od plaży, 60 m od głównego zejścia na plażę przy ulicy Grunwaldzkiej.
Klucze do lokalu są w naszym biurze, niemniej na prezentację prosimy umawiać się telefonicznie z conajmniej jednodniowym wyprzedzeniem.
Zasadnicza działka ma 570 m 2 powierzchni, dodatkowo właściciel wydzierżawia od Gminy 220 m 2 powierzchni w stronę wydm, z przeznaczeniem na zieleń i parkowanie samochodów. Część gastronomiczna, obecnie dzierżawiona (możliwość przedłużenia umowy z dotychczasowym, sprawdzonym dzierżawcą), specjalizuje się w serwowaniu ryb z pieca. Do lokalu gastronomicznego, działajacego na parterze budynku przyporządkowana jest sala konsumpcyjna w formie otwartej oraz dodatkowe stoliki na terenie dzierżawionym od gminy. Zabudowana część gastronomiczna liczy 70 m2, tyle samo, co znajdujące się nad nią mieszkanie właścicieli. Ta część budynku powstała w 1987 roku. Mieszkanie właścicieli to 2 dwa przejściowe pokoje z kuchnią, łazienką i dużym tarasem od strony ulicy Grunwaldzkiej.
Droga część budynku, wybudowana w 2000 roku, to tzw. część pensjonatowa. Składa się na nią 11 pokoi (każdy z łazienką), w dwóch poziomach z holem z kominkiem na parterze. Każdy poziom to 99 m2.  
Obydwa budynki wykonane z drewna, w stylu góralskim, połączone na poziomie piętra zadaszonym tarasem. W budynkach schody, drzwi i większość okien i podłóg wykonane w drewnie.
Część pensjonatowa osłonięta jest przed zgiełkiem ulicy Grunwaldzkiej, przez część gastronomiczną na parterze i mieszkanie właściciela na piętrze.
Ciepła woda ogrzewana piecem gazowym dwuobiegowym, dającym możliwość przyłączenia ogrzewania. Obecnie obiekt nie jest wyposażony w instalację CO. w holu jest kominek, który ogrzewa jedynie sąsiadujące pomieszczenia.
Cały obiekt wyposażony w instalację alarmową.
Dach nad częścią mieszkalną pokryty dachówką, nad pensjonatową zaś blachodachówką. W cenie pełne wyposażenie obiektu.
Więcej informacji na temat tej oferty, oraz wielu innych, chętnie udzielimy pod numerem telefonu 5O5 2OO 2OO.

 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
2 500 000 PLN
Miejscowość
POBIEROWO
Pow. całkowita
338, 00 m2
Cena za m2
7 396, 45 PLN
Pow. działki
570, 00 m2
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Opis budynku
Typ domu
WOLNOSTOJĄCY
Rodzaj budynku
DOM
Rok budowy
1987
Standard
DOBRY
Stan budynku
DOBRY
Materiał ścian
DREWNO
Liczba pięter
1
Rodzaj okien
PLASTIKOWE, NOWE DREWNIANE
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CEMENTOWA, BLACHODACHÓWKA
Kształt dachu
WIELOSPADOWY
Pomieszczenia
Typ kuchni
POŁĄCZONA Z JADALNIĄ
Liczba łazienek
14
Liczba WC
16
Liczba pokoi
13
Liczba sypialni
12
Media
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
KOMINEK
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Powierzchnia dodatkowa
Podpiwniczenie /piwnica
NIE PODPIWNICZONY
Garaż
Ilość balkonów
2
Ilość tarasów
4

pliki video

mapa

 
 

Iwona Zacharczuk

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

iwona@otomorze.pl
505 200 200

Nasze biuro posiada licencje państwowe nr. 7212 oraz 17109