zobacz galerię

Pensjonaty i hotele na sprzedaż
Symbol: PGN56430
Miejscowość
MRZEŻYNO
Pow. całkowita
600 m2
Liczba pomieszczeń
15
Piętro
Parter
Cena
2 100 000 zł

Oferujemy Państwu na sprzedaż kompleks rekreacyjno-pensjonatowy położony w odległości pięciuset metrów od morza. Klucze do nieruchomości znajdują się w Naszym biurze.
Oglądanie prosimy uzgadniać telefonicznie pod numerem 5O8 8OO 3OO. 
W skład kompleksu wchodzi: pensjonat, stołówka z zapleczem oraz cztery drewniane domki rekreacyjne. Budynki stoją na działce o  łącznej powierzchni 1307 m2. Maksymalna ilość miejsc noclegowych to 60, stołówka pomieści ok. 100 osób. Pensjonat (225 m2) ma dziewięć pokoi z łazienkami oraz mieszkanie właścicieli. Dodatkowo przybudówka z dwoma pokojami (40 m2) i tarasem (kolejne 8 miejsc noclegowych). Instalacje: gazowa (C.O. gazowe z pieca Buderus), elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. Stołówka (210 m2)  składa się z sali głównej i zaplecza: magazynu produktów suchych, magazynku i przygotowalni warzyw, zmywalni naczyń, chłodni, magazynku pościeli, szatni i pomieszczenia socjalnego dla pracowników. W domkach letniskowych (43 m2 każdy) może nocować 6 gości. Dół to salon z aneksem oraz łazienka, poddasze dwie sypialnie. Domki posiadają instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną. W cenie pełne umeblowanie i wyposażenie kompleksu. Stała i powracająca baza klientów. Dwie niezależne bramy wjazdowe. Podjazd wyłożony kostką brukową. Ogrodzenie metalowe, kute, słupki z klinkieru. 

Więcej informacji pod nr telefonu:  5O8 8OO 3OO
pgnpolska. pl

Zapraszam do Naszego biura w Gryficach, ul. Wysoka Brama 1 (obok Sądu Rejonowego).


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Cena cena w innych walutach
2 100 000 PLN
Cena za m2
3 500, 00 PLN
Miejscowość
MRZEŻYNO
Rodzaj lokalu użytkowego
HOTELOWY, GASTRONOMICZNY
Typ lokalu/umiejscowienie
BUDYNEK WOLNOSTOJĄCY
Rodzaj budynku
ODDZIELNY OBIEKT
Piętro
parter
Liczba pomieszczeń
15
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba łazienek
15

mapa

 
 

Zadzwoń do Leny

Doradca Rynku Nieruchomości

nieruchomoscigryfice@gmail.com
508 800 300

Nasze biuro posiada licencje państwowe nr. 7212 oraz 17109