zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN56712
Miejscowość
NIECHORZE
Pow. działki
2 200 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Cena
2 200 000 zł

Ciekawa nieruchomość w pasie nadmorskim, oferta godna polecenia dla inwestorów chcących coś wybudować na wynajem, lub cieszyć się własną nieruchomością nad polskim morzem.
Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Niechorzu, o powierzchni 2 200 m2. Nieruchomość usytuowana w cichszej części miejscowości, w odległości zaledwie 650 m od plaży. Wszystkie media przy działce w drodze: prąd, woda, kanalizacja i gaz. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, właściciel musi wystąpić o warunki zabudowy i zagospodarowania terenu, gdzie lokalnie na ogól jest to ok. 20 % zabudowy i 1,5 kondygnacji. Możliwe jest wystąpienie o warunki pod zabudowę np. domkami letniskowymi lub zwartą bryłę budynku.
Okoliczna zabudowa to wolnostojące budynki jedno i wielorodzinne.
Oglądanie nieruchomości wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieni terminu.Więcej informacji na temat tej oferty, oraz wielu innych, chętnie udzielimy pod numerem telefonu 5O5 2OO 2OO.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
2 200 000 PLN
Cena za m2
1 000, 00 PLN
Miejscowość
NIECHORZE
Pow. działki
2 200, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA

mapa

 
 

Iwona Zacharczuk

Doradca Rynku Nieruchomości

iwona@otomorze.pl
505 200 200

Nasze biuro posiada licencje państwowe nr. 7212 oraz 17109