zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN56747
Miejscowość
REWAL
Pow. działki
843 m2
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Cena
142 000 zł


Działka zabudowana drewnianym domkiem formalnie gospodarczym, faktycznie rekreacyjnym. Działka o powierzchni 842 m2, w bliskiej okolicy Rewala. Działka formalnie sklasyfikowana jako rolna, faktycznie pełni funkcję działki rekreacyjnej, położona w kompleksie podobnych działek
Ziemia klasy IV.
Do budowy domku zostały użyte materiały pozbawione rozpuszczalników, wszelkie farby i lakiery są na bazie akrylu. Zastosowano ocieplenie ścian wełną mineralną. Izolacja przeciwwilgociowa od ziemi to papa i poduszka powietrzna. Dach zabezpieczony folią budowlaną oraz paroizolacyjną. Okna plastikowe, drzwi antywłamaniowe. Domek skład się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym i łazienki. Atrakcją jest zadaszony taras. W domku jako miejsce dodatkowe jest antresola. Wyposażenie (oprócz wiklinowego stolika), w cenie. Meble tarasowe na zdjęciach są zmagazynowane wewnątrz domku. 
Łazienka wykończona i przygotowana do podłączenia do szamba, które trzeba zrobić. Jest działająca studnia. Woda nie była badana pod kątem przydatności do celów spożywczych. Całość ogrodzona. 
Dojazd drogą gruntową, w niedalekiej odległości, choć nie w pierwszej linii od ruchliwej szosy asfaltowej. Do morza w linii prostej jest niespełna 850 m, pieszo polnymi dróżkami niewiele więcej.
Więcej informacji na temat tej oferty, oraz wielu innych, chętnie udzielimy pod numerem telefonu 5O5 2OO 2OO.
Oglądanie nieruchomości wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieni terminu.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
142 000 PLN
Cena za m2
168, 45 PLN
Miejscowość
REWAL
Pow. działki
843, 00 m2
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
STUDNIA

mapa

 

załączone pliki/dokumenty

 

Iwona Zacharczuk

Doradca Rynku Nieruchomości

iwona@otomorze.pl
505 200 200


Nasze biuro posiada licencje państwowe nr. 7212 oraz 17109