zobacz galerię

Pensjonaty i hotele na sprzedaż
Symbol: PGN59636
Miejscowość
SARBINOWO
Pow. całkowita
2 060 m2
Liczba pomieszczeń
84
Piętro
Parter
Cena
6 500 000 zł

Na sprzedaż ośrodek rekreacyjno-turystyczny w odległości 150m do  morza w miejscowości Sarbinowo.
Ważne - KLUCZE do nieruchomości znajdują się wyłącznie w naszym biurze - oglądanie prosimy uzgadniać z wyprzedzeniem pod numerem telefonu 7368OO9OO.

Ośrodek który jest przedmiotem sprzedaży składa się z 5 budynków: mieszkalny, wczasowy, gabinety lekarskie, sali gimnastycznej, administracyjno-wczasowy, 
oraz stołówką z pełnym zapleczem.
Budynek wczasowy o powierzchni użytkowej 841,00 m2 w którym znajdują się pokoje (2-3 osobowe) z węzłem sanitarnym.
Na pierwszej kondygnacji znajduje recepcja, gabinety rehabilitacyjne, pomieszczenie siłowni, zespół łazienek i Wc dla sali gimnastycznej. Na drugiej kondygnacji poza pokojami, komunikacją znajduje się świetlica.
budynek mieszkalno - pensjonatowy składa z 2 kondygnacji i poddasza użytkowego.Całość podpiwniczona, pokoje od południa z balkonami a od strony północnej duży taras. 
Sala gimnastyczna o powierzchni użytkowej 211,1 m.
Trzykondygnacyjny budynek administracyjno-wczasowy o powierzchni użytkowej 386,14m2, na każdej kondygnacji 6 pokoi z łazienkami, na parterze dodatkowo biuro.
Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 197,32m2, w którym na parterze znajdują się 4 pokoje, łazienka z WC, przedsionek, klatka schodowa oraz garaż, na drugiej kondygnacji 4 pokoje, łazienka, przedpokój i loggia.
Budynek jadalni, kuchni z częścią wczasową o powierzchni użytkowej 424,4mw budynku mieści się kuchnia z zapleczem gastronomicznym, część socjalno- gospodarcza, kotłownia gazowa w piwnicy oraz apartamenty na poziomie parteru oraz gabinety lekarskie.

Budynki posadowione są na działce powierzchni całkowitej 114445m2 .
Odległość od morza 150 metrów, najbliższe zabudowania to pensjonaty Spa, hotele.

Osoba do kontaktu:
Przemysław Rudnicki                        tel.: 736 8OO 9OO


 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Cena cena w innych walutach
6 500 000 PLN
Cena za m2
3 155, 34 PLN
Miejscowość
SARBINOWO
Rodzaj lokalu użytkowego
HOTELOWY, KOMPLEKS LOKALI
Typ lokalu/umiejscowienie
BUDYNEK WOLNOSTOJĄCY
Rodzaj budynku
DOM
Piętro
parter
Liczba pomieszczeń
84
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Typ kuchni
Z OKNEM, ODDZIELNA
Liczba łazienek
46
Liczba WC
46

mapa

 
 

Przemysław Rudnicki

Doradca Rynku Nieruchomości

przemek@otomorze.pl
736 800 900


Nasze biuro posiada licencje państwowe nr. 7212 oraz 17109