zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN64754
Miejscowość
POBIEROWO
Pow. działki
1 196 m2
Cena
699 000 zł

Proponujemy zakup działki w Pobierowie, położonej tylko 500 m od centrum, w otoczeniu sosnowego lasu i w cichej i spokojnej okolicy.
Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 505 200 200 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L
Działka o powierzchni 1196 m2. Cena za działkę, budynki stanowią jedynie dodatek. Stan techniczny budynków jest na tyle dobry, że nowy nabywca może jeszcze z nich korzystać. Obecnie działka zabudowana parterowym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 64 m2.
Dom ocieplony, okna plastikowe. Składa się z przedpokoju, dwóch pokoi (po ok. 18 m2 każdy, jeden przejściowy), kuchni. łazienki z wc oraz pomieszczenia gospodarczego z osobnym wejściem z podwórka. Centralne ogrzewanie - bardzo ekonomiczne - piecem na ekogroszek, który wystarcza załadować raz na tydzień. 
Dodatkowo na działce są zlokalizowane dwa domki letniskowe, przystosowane do wynajmu turystów. W każdym są po dwa pokoje z łazienkami i wspólna kuchnia.
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego na tej nieruchomości przewiduje do 15 % zabudowy i do 9 m do kalenicy.
Atrakcyjna lokalizacja pod budowę np domków letniskowych lub pensjonatu. Istnienie aktualnego planu i pełne uzbrojenie terenu daje duże możliwości szybkiej realizacji inwestycji.
Więcej informacji na temat tej oferty, oraz wielu innych, chętnie udzielimy pod numerem telefonu 505 200 200

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
699 000 PLN
Cena za m2
584, 45 PLN
Miejscowość
POBIEROWO
Pow. działki
1 196, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz

mapa

 
 

Iwona Zacharczuk

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

iwona@pgn.pl
505 200 200