zobacz galerię

Dom na sprzedaż
Symbol: PGN75016
Miejscowość
NIECHORZE
Pow. całkowita
528 m2
Liczba pokoi
13
Pow. działki
721 m2
Cena
2 399 000 zł
Oferujemy dom w Niechorzu, zlokalizowany wśród zieleni, w drugiej linii zabudowy od ul. Bursztynowej, przy dojściu do plaży. Budynek posiada 3 kondygnacje, z czego dwie są przystosowane do wynajmu dla turystów. Parter stanowi mieszkanie gospodarzy oraz część gastronomiczna połączona z zewnętrznym zadaszonym tarasem.
Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 505 200 200 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L
Działka o  powierzchni 730 mzabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 354 m2. Na działce znajduje się ogród z miejscem wypoczynku dla gości i dla gospodarzy oraz miejsca parkingowe. Mieszkanie właścicieli usytuowane jest na parterze budynku. Liczy 73 m2, składa się z salonu (z bezpośrednim wyjściem na tras i ogród), sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju i  pomieszczenia gospodarczego z kotłownią.  Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości elementy wykończenia i wyposażenia mieszkania, takie jak drewniane i marmurowe podłogi, marmurowe płytki, meble i zabudowy z litego drewna. Na parterze mieści się również część gastronomiczna (może zostać wykorzystana również na handel lub inne usługi).Jest lokal o powierzchni 65 m2, z oddzielnym wejściem. Lokal składa się z sali konsumpcyjnej z barem, kuchni, zmywalni, magazynów i dwóch toalet (dla konsumentów i personelu) i zabudowanego tarasu z barem zewnętrznym.
Drugie piętro zajmuje osiem pokoi dla turystów - każdy z balkonem i łazienką.Trzecia kondygnacja również przystosowana do wynajmu dla turystów, zagospodarowana czterema apartamentami (jeden obecnie wykorzystywany jako mieszkanie dorosłej córki właścicieli).
Budynek zasadniczo wybudowany w 2007 roku, jednak górne kondygnacje oddane do użytku w 2015 roku. Do budowy ścian użyty został silikat. Dachówka firmy Brass. Ogrzewanie gazowe nawiewowe z markowym piecem.
Oferta godna polecenia ze względu na lokalizacje, stan budynku i jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych. Cześć hotelarska wyposażona w system zabezpieczeń p-poż., z drzwiami odcinającymi, instalacją hydrantową i systemem oddymiania.
Więcej informacji na temat tej oferty, oraz wielu innych, uzyskasz dzwoniąc na numer 505 200 200. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
2 399 000 PLN
Miejscowość
NIECHORZE
Pow. całkowita
528, 00 m2
Cena za m2
4 543, 56 PLN
Pow. działki
721, 00 m2
Opis budynku
Typ domu
WOLNOSTOJĄCY
Rodzaj budynku
DOM
Rok budowy
2007
Standard
BARDZO DOBRY
Stan budynku
BARDZO DOBRY
Materiał ścian
SILIKAT
Liczba pięter
2
Rodzaj okien
PLASTIKOWE
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Kształt dachu
WIELOSPADOWY
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Pomieszczenia
Typ kuchni
POŁĄCZONA Z SALONEM
Liczba łazienek
13
Liczba WC
15
Liczba pokoi
13
Liczba sypialni
15
Media
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Powierzchnia dodatkowa
Podpiwniczenie /piwnica
NIEPODPIWNICZONY
Garaż
Ilość balkonów
8
Ilość tarasów
1

mapa

 
 

Iwona Zacharczuk

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

iwona@pgn.pl
505 200 200