zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN75057
Miejscowość
Ładzin
Pow. działki
8 300 m2
Rodzaj działki
SIEDLISKOWA
Cena
155 000 zł
Przedmiotem oferty jest  działka rolno - siedliskowa idealne miejsce do zamieszkani i  prowadzenia dochodowej agroturystyki .

Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 728 800 900 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.
Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L

Nieruchomość o powierzchni 0,83 ha posiada warunki zabudowy pozwalające na wybudowanie domu oraz budynku gospodarczego ( powierzchnia zabudowy do 15% powierzchni nieruchomości). Budynki mogą posiadać użytkowe poddasze i mieć wysokość do 9 m w kalenicy oraz do 12 m szerokości elewacji frontowej.

Działka posiada własny dostęp do asfaltowej drogi publicznej i jest położona niedaleko trasy S3 ( około 10 km). W pobliżu jest również stacja PKP będąca przystaniem na trasie do Świnoujścia. 
W pobliżu znajdują się domy jednorodzinne, sklep i szkoła. 


Wszelkie pytania odnośnie tej nieruchomości proszę kierować wyłącznie pod numer 728 800 900.
$$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$
Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości.
Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
155 000 PLN
Cena za m2
18, 67 PLN
Miejscowość
Ładzin
Pow. działki
8 300, 00 m2
Rodzaj działki
SIEDLISKOWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Wodomierz

mapa

 
 

Katarzyna Malitowska

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

katarzyna@pgn.pl
728 800 900