zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN75300
Miejscowość
Rejowiec
Pow. działki
9 800 m2
Rodzaj działki
INWESTYCYJNA
Cena
250 000 zł
Oferujemy Państwu działka na sprzedaż  w Rejowcu.
Do nieruchomości prowadzi droga: asfaltowa dojazd tir. Rodzaj działki: rolno inwestycyjna. Powierzchnia wynosi ponad 9800 m2.
Wymiary działki 70 x 40 mb. Działka posiada kształt PROSTOKĄT.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę.
Polecam
Dariusz Grenda
tel 506 057 759

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
250 000 PLN
Cena za m2
20, 31 PLN
Miejscowość
Rejowiec
Pow. działki
9 800, 00 m2
Rodzaj działki
INWESTYCYJNA
Forma własności działki
AKT WŁASN. ZIEMI
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączona kanalizacja
Źródło wody
STUDNIA

mapa

 
 

Dariusz Grenda

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

darek@pgn.pl
506 057 759