zobacz galerię

Działka na sprzedaż
Symbol: PGN304865
Miejscowość
POBIEROWO OKOLICA
Pow. działki
800 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Cena
120 000 zł
Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, w bardzo spokojnej i zielonej okolicy w odległości 7 kilometrów od Pobierowa.
Działka o powierzchni 800 m2, położona w drugiej linii zabudowy od lasu, w otoczeniu wolnostojących zabudowań rekreacyjnych i jednorodzinnych.

Więcej informacji na temat tej oferty, oraz wielu innych, uzyskasz dzwoniąc na numer 505 200 200.

Miejscowy Plan Zagospodarowania daje następujące możliwości:
zasady zagospodarowania: a) zabudowa: wolnostojące budynki mieszkalne jednorodzinne, wolnostojące lub wbudowane w kubaturę budynku mieszkalnego budynki garażowe, gospodarcze lub garażowo-gospodarcze, b) dopuszcza się na terenie działki budowlanej jeden budynek mieszkalny oraz jeden budynek garażowy, gospodarczy lub garażowo-gospodarczy, c) zakazuje się lokalizacji blaszanych budynków garażowych, gospodarczych lub garażowo-gospodarczych, d) dopuszcza się lokalizację budynków garażowych, gospodarczych lub garażowo-gospodarczych przy bocznej lub tylnej granicy działki, e) budynki garażowe, gospodarcze lub garażowo-gospodarcze realizowane na różnych działkach budowlanych przy ich wspólnych granicach winny mieć jednakowe parametry zabudowy (wysokość górnej krawędzi elewacji, kształt i wysokość dachów, rozwiązania materiałowe), f) linie zabudowy: obowiązujące i nieprzekraczalne zgodnie z rysunkiem planu, g) powierzchnia zabudowy: nie mniejsza niż 10% i nie większa niż 25% powierzchni działki budowlanej, h) intensywność zabudowy: nie mniejsza niż 0,1 i nie większa niż 0,5, i) powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 50% powierzchni działki budowlanej, j) wysokość zabudowy: - dla budynków mieszkalnych nie większa niż 9,0 m, - dla wolnostojących budynków garażowych, gospodarczych lub garażowo-gospodarczych nie większa niż 7,0 m, k) dachy strome o kącie nachylenia połaci dachowych 30o -45o, kalenice główne prostopadłe i/lub równoległe do projektowanej drogi KDW, l) dachy wolnostojących budynków garażowych, gospodarczych lub garażowo-gospodarczych o takiej samej geometrii jak geometria dachów budynków mieszkalnych zlokalizowanych na tej samej działce, ł) zakazuje się grodzenia działek budowlanych ogrodzeniem z prefabrykowanych elementów betonowych i od strony dróg ogrodzeniem wysokości większej niż 1,50 m, m) zakazuje się przekrycia rowu melioracyjnego występującego na terenie 2MN, n) dopuszcza się realizację nośników reklamowych wyłącznie informujących o prowadzonej w budynku działalności, w formie zlokalizowanych na budynkach tablic, neonów, ekranów, w tym reklam świetlnych i podświetlanych, o powierzchni mierzonej w obrysie zewnętrznym nie większej niż 1,0 m2; 3) obsługa komunikacyjna terenów elementarnych z leżącej poza obszarem planu drogi publicznej gminnej – bezpośrednio i/lub poprzez projektowane drogi wewnętrzne; 4) na terenie elementarnym należy zapewnić odpowiednią ilość miejsc parkingowych dla każdej działki budowlanej, na powierzchni terenu lub/i w garażu w ilości nie mniej niż 2 miejsca postojowe.
Niewątpliwym atutem tej oferty jest posiadanie planu zagospodarowania - można występować bezpośrednio o pozwolenie na budowę.
 

Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 505 200 200.

Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G N . P L

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.
Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Ogólne warunki
Cena cena w innych walutach
120 000 PLN
Miejscowość
POBIEROWO OKOLICA
Pow. działki
800, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Media
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODOCIĄG PRYWATNY
Wodomierz

mapa

 
 

Iwona Zacharczuk

Doradca Rynku Nieruchomości
licencja: 7212

iwona@pgn.pl
505 200 200